Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


XX. Nyílt Magyar Teremkerékpár Országos Bajnokság - Európa Kupa

2015.03.30

XX.Nyílt Teremkerékpár Országos Bajnokság - Európa Kupa végeredményei 2015.03.28. Baj

1-es iskolás lány D. / 1er Schülerinnen D.        
     név    klub            induló /elért pont
1 .    Tarjáni Nóra    Baj KSE        22,50    19,28
2 .    Ördög Noémi    Baj KSE        26,00    18,47
3 .    Varga Zsóka    SKC-Kolárovo    9,90    9,24
               
    Magyar Bajnok:    Tarjáni Nóra         
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
2-es iskolás lány D. / 2er Schülerinnen D.        
     név    klub            induló /elért pont
1 .    Tarjáni Nóra - Ördög Noémi    Baj KSE    9,70    6,33
                
    Magyar Bajnok:    Tarjáni Nóra - Ördög Noémi    
    Edzője:    Nagy Györgyi         

1-es iskolás lány C. / 1er Schülerinnen C.        
     név    klub            induló / elért pont
1 .    Kolok Réka    Baj KSE        42,70    40,49
2 .    Flórián Kata    Baj KSE        41,90    29,85
3 .    Pokornyi Rebeka    Baj KSE        32,90    29,54
4 .    Decsi Anna    SKC-Kolárovo    31,40    26,96
5 .    Hinger Veronika    RMTK SE        27,10    23,00
6 .    Balogh Nóra    Baj KSE        22,20    20,46
7 .    Csukás Kármen    SKC-Kolárovo    25,90    18,87
8 .    Molnár Kinga    SKC-Kolárovo    19,10    16,12
9 .    Hugyecz Zorka    RMTK SE        16,60    15,05
10 .    Varga Lili    SKC-Kolárovo        23,50    7,63
                
    Magyar Bajnok:    Kolok Réka         
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
1-es iskolás fiú C. / 1er Schülerinnen C.        
     név    klub            induló / elért pont
1 .    Csok Ádám    Nagyberegi SE    28,00    25,50
2 .    Jonathan Elvers    VfH Worms    21,10    17,00
3 .    Csóti Tamás    Bokodi SE    15,30    12,86
4 .    Marosi Áron    Bokodi SE    14,00    9,28
                
    Magyar Bajnok:    Csóti Tamás         
    Edzője:    Szűcsné Vida Edit         
                
2-es iskolás lány C. / 2er Schülerinnen C.        
     név    klub                induló / elért pont
1 .    Flórián Kata - Kolok Réka    Baj KSE        25,20    20,10
2 .    Hinger Veronika - Hugyecz Zorka    RMTK SE    9,50    3,17
                
    Magyar Bajnok:    Flórián Kata - Kolok Réka    
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
4-es iskolás lány C. / 4er Schülerinnen C.        
     név    klub                induló / elért pont
1 .    Kolok-Flórián-Pokornyi-Balogh    Baj KSE    11,70    7,20
                
    Magyar Bajnok:Kolok Réka –Flórián Kata –Pokornyi Rebeka –Balogh Nóra    
    Edzője:    Nagy Györgyi         

1-es iskolás lány B. / 1er Schülerinnen B.            
     név    klub            induló / elért pont
1 .    Luisa Rupp    VfH Worms    62,20    53,05
2 .    Sági Alexandra    RMTK SE        53,00    45,21
3 .    Fördös Nikolett    SKC-Kolárovo    39,20    34,08
4 .    Ollé Edina    SKC-Kolárovo    35,10    25,51
5 .    Baraté Alexandra    Baj KSE        15,00    12,80
                
    Magyar Bajnok:    Sági Alexandra         
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
1-es iskolás fiú B. / 1er Schüler B.            
     név    klub            induló / elért pont
1 .    Heé Szebasztián    Nagybergi SE    47,40    42,00
2 .    Stvorecz Botond    RMTK SE        39,50    38,75
3 .    Kaluz Milán    RMTK SE        43,60    35,61
4 .    Julian Krückl    VfH Worms    35,40    28,22
5 .    Kaliczka Balázs    RMTK SE        32,50    26,51
6 .    Rónavölgyi-Varga Marcell    Baj KSE    15,40    10,85
                
    Magyar Bajnok:    Stvorecz Botond         
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
2-es iskolás lány B. / 2er Schülerinnen B.            
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Domin Anasztázia - Fördös Nikolett    SKC - Kolárovo    32,60    27,61
2 .    Balogh Nóra - Baraté Alexandra    Baj KSE        9,80    8,45
                
    Magyar Bajnok:    Balogh Nóra - Baraté Alexandra
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
2-es iskolás fiú B. / 2er Schüler B.            
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Kaliczka Balázs - Kaluz Milán    RMTK SE        20,60    8,60
2 .    Pokornyi Rebeka - Rónavölgyi-Varga Marcell    Baj KSE    10,50    4,83
                
    Magyar Bajnok:     Kaliczka Balázs - Kaluz Milán    
    Edzője:    Kovács Balázs         

1-es iskolás lány A. / 1er Schülerinnen A.            
     név    klub            induló / elért pont
1 .    Nagy Georgina    RMTK SE        78,10    61,01
2 .    Kravecz Nóra    Baj KSE        67,60    49,47
3 .    Zsibrita Natália    SKC - Kolárovo    56,90    44,80
4 .    Mihalics Panna    SKC - Kolárovo    55,00    43,01
5 .    Bagyinszki Lili    RMTK SE        51,40    39,01
6 .    Rákócza Dóra    SKC - Kolárovo    56,60    38,82
7 .    Kulich Eszter    SKC - Kolárovo    52,90    38,57
8 .    Balogh Anett    Baj KSE        41,30    31,19
                
                
    Magyar Bajnok:    Nagy Georgina         
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
1-es iskolás fiú A. / 1er Schüler A.            
     név    klub            induló / elért pont
1 .    Zagyvai Balázs    RMTK SE        68,20    45,83
2 .    Fehér Alex    RMTK SE        34,60    26,72
3 .    Molnár Kristóf    Bokodi SE    34,70    26,71
                
    Magyar Bajnok:    Zagyvai Balázs         
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
2-es iskolás lány A. / 2er Schülerinnen A.            
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Kulich Eszter - Rákócza Dóra    SKC -Kolárovo        43,20    34,85
2 .    Oláh Viktória - Baranyai Julianna    Baj KSE        38,00    32,22
3 .    Balogh Anett - Kravecz Nóra    Baj KSE            45,30    31,10
4 .    Mihalics Panna - Zsibrita Natália    SKC -Kolárovo    44,60    30,64
5 .    Bagyinszki Lili - Sági Alexandra    RMTK SE        39,50    28,13
                
    Magyar Bajnok:    Oláh Viktória - Baranyai Julianna
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
4-es iskolás lány A. / 4er  Schülerinnen A.            
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Mihalics - Zsibrita - Kulich - Rákócza    SKC -Kolárovo    79,00    50,29
2 .    Kravecz-Baranyai-Oláh-Balogh    Baj KSE        62,10    48,63
                
    Magyar Bajnok:    Kravecz Nóra-Baranyai Júlia-Oláh Viktória-Balogh Anett    
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
4-es egykerekű iskolás lány A. / 4er  Einradfahren Schülerinnen A.    
     név    klub                        induló / elért pont
1 .    Prokopy - Fritz - Jörgen - Kilian    KRS Rebland e.V Verhalt    126,90    112,82
                    
                
1-es junior lány / 1er Juniorinnen             
     név    klub                iinduló / elért pont
1 .    Kaliczka Panna    RMTK SE            81,00    66,53
2 .    Hugyecz Zsófia    RMTK SE            96,10    62,49
3 .    Sugta Julianna    Baj KSE            71,90    56,57
4 .    Svenja Fritz    KRS Rebland e.V Verhalt    52,10    44,63
5 .    Zán-Fábián Panna Klára    Nagybergi SE    60,70    42,31
                
    Magyar Bajnok:    Kaliczka Panna         
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
1-es junior fiú / 1er Junioren            
     név    klub            induló / elért pont
1 .    Bozsó Bence    RMTK SE        78,90    72,74
2 .    Kovács János    Nagybergi SE    64,40    58,36
3 .    Szarka István    Nagybergi SE    64,00    54,24
4 .    Pethő Mihály    Bokodi SE    58,30    47,48
5 .    Simon Sándor    Nagybergi SE    58,00    46,52
                
    Magyar Bajnok:    Bozsó Bence         
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
2-es junior lány / 2er Juniorinnen            
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Becsák Alexandra - Balogh Boglárka    Baj KSE        78,00    71,19
2 .    Glofák Viktória - Molnár Anikó    SKC - Kolárovo    64,50    58,74
3 .    Sugta Julianna - Goldschmidt Réka    Baj KSE        53,90    52,40
                
    Magyar Bajnok:    Becsák Alexandra - Balogh Boglárka
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
2-es junior fiú / 2er Junioren            
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Kaliczka Bence - Kaliczka Panna    RMTK SE        79,70    43,32
2 .    Simon Sándor - Szarka István    Nagybergi SE    47,80    21,43
                
    Magyar Bajnok:    Kaliczka Bence - Kaliczka Panna
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
4-es junior lány / 4er Juniorinnen             
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Balogh-Goldschmidt-Becsák-Sugta    Baj KSE        169,90    148,15
        Glofák - Molnár - Domin - Mészáros    SKC - Kolárovo    160,40    88,46
        VERSENYEN KÍVÜL!        
    
    Magyar Bajnok:    Balogh Boglárka-Goldschmidt Réka-Becsák Alexandra –Sugta Julianna
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
4-es egykerekű junior lány  / 4er  Einradfahren Juniorinnen        
     név    klub                    induló / elért pont
1 .    Bauer-Decker-Debes-Wagner    KRS Rebland e.V Verhalt    150,00    140,27
2 .    Neurohr-Schön-Seibel-Friedrich    Vf Worms    93,70    82,26

1-es felnőtt nő / 1-er Frauen            
    név    klub            induló / elért pont
1 .    Nicole Frybortova    SKC - Kolárovo    171,70    154,48
2 .    Sarah Linden    RV Diamant Lind    126,50    99,55
3 .    Zagyvai Anita    RMTK SE        118,00    86,74
                
    Magyar Bajnok:    Zagyvai Anita         
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
1-es felnőtt férfi / 1-er Manner            
    név    klub                    induló / elért pont
1 .    Michael Niedermeier        RKB Solidarität Bruckmühl e.V.  208,70    180,72
2 .    Schön Martin    Bokodi SE            165,50    147,37
3 .    Tomas Rozbozil    SKC - Kolárovo            171,10    146,00
4 .    Varga Csaba    RMTK SE                160,50    124,51
5 .    Varga Marcell    RMTK SE                126,50    90,68
6 .    Heé Krisztián    Nagybergi SE            106,50    74,57
                
    Magyar Bajnok:    Schön Martin         
    Edzője:    Szűcsné Vida Edit         
                
2-es felnőtt nő / 2er Frauen            
    név    klub                induló / elért pont
1 .    Balogh Vivien - Szecsődi Evelin    Baj KSE    79,30    65,35
                
    Magyar Bajnok:    Balogh Vivien - Szecsődi Evelin    
    Edzője:    Nagy Györgyi         
                
2-es felnőtt férfi / 2er Manner Offen            
    név    klub                    induló / elért pont
1 .    Tomas Rozbozil - Nicole Frybortova    SKC - Kolárovo    121,50    110,27
2 .    Dévényi Bálint - Hlacsok Richárd    RMTK SE        99,20    90,45
3 .    Hugyecz Zsófia - Varga Marcell    RMTK SE        78,60    57,83
4 .    Heé Krisztián - Kovács János    Nagybergi SE        67,60    40,88
                
    Magyar Bajnok:    Dévényi Bálint - Hlacsok Richárd    
    Edzője:    Kovács Balázs         
                
4-es felnőtt nő / 4er Frauen            
    név    klub                    induló / elért pont
1 .    Vincze - Szabó - Glofák - Molnár    SKC - Kolárovo    180,30    135,36
                
                
6-os egykerekű felnőtt nyílt férfi / 6er  Einradfahren Elite (offen)    
    név    klub                            induló / elért pont
1 .    Fritz-Wollensack-Wagner-Decker-Bauer-Debes    KRS Rebland e.V Verhalt    157,80    142,40
                
Gratulálunk!

 

 

A mappában található képek előnézete 2015.03.28. XX. OB Baj