Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Szlovák Bajnokság Gúta 2012.09.29.

2012.10.23

14.Szlovák Bajnokság végeredménye Gúta, 2012.09.29.

 

Iskolás lány D 1-es:

2.hely: Drevenka Barbara (Baj KSE) 28,10->17,470

 

Iskolás lány C 1-es:

4.hely: Sági Alexandra (Romhány) 34,90->32,600

6.hely: Oláh Viktória (Baj KSE) 47,50->28,255

8.hely: Somlyai Dorina (Romhány) 34,60->24,535

10.hely: Kravecz Nóra (Baj KSE) 44,20->19,490

12.hely: Budai Kitti (Baj KSE) 27,10->13,820

 

Iskolás lány B 1-es:

2.hely: Nagy Georgina (Romhány) 43,50->37,770

3.hely: Sugta Júlianna (Baj KSE) 50,50->35,195

5.hely: Bagyinszki Lili (Romhány) 30,90->24,550

6.hely: Balogh Anett (Baj KSE) 25,60->23,760

7.hely: Baranyai Júlia (Baj KSE) 41,10->23,195

8.hely: Bognár Rita (Baj KSE) 31,90->21,650

9.hely: Czindermann Veronika (Baj KSE) 27,60->10,345

 

Iskolás lány A 1-es:

1.hely: Hugyecz Mirtill (Romhány) 47,40->42,265

2.hely: Balogh Boglárka (Baj KSE) 54,20->38,150

3.hely: Bucsek Szófia (Baj KSE) 43,10->22,390

4.hely: Sánta Viktória (Bokod) 29,50->20,365

5.hely: Goldschmidt Réka (Baj KSE) 41,40->17,535

6.hely: Kató Vivien (Baj KSE) 15,40->13,740

 

Iskolás fiú B 1-es:

1.hely: Zagyvai Balázs (Romhány) 53,00->41,125

 

Iskolás fiú A 1-es:

1.hely: Bozsó Bence (Romhány) 64,60->57,155

2.hely: Kaliczka Norbert (Romhány) 57,80->52,250

3.hely: Hlacsok Richárd (Romhány) 49,50->46,175

 

Iskolás lány B 2-es:

1.hely: Baranyai Júlia/Oláh Viktória (Baj KSE) 27,00->18,82

3.hely: Balogh Anett/Bognár Rita (Baj KSE) 15,40->0,00

 

Iskolás lány A 2-es:

1.hely: Sugta Júlianna/Goldschmidt Réka (Baj KSE) 35,80->24,655

2.hely: Szinak Nikolett/Lovas Lilla (Baj KSE) 27,70->14,240

 

Iskolás fiú A 2-es:

1.hely: Kaliczka Norbert/Hlacsok Richárd (Romhány) 46,10->25,90

 

Iskolás lány B 4-es:

2.hely: Bognár-Baranyai-Oláh-Balogh (Baj KSE) 15,60->9,795

 

Iskolás lány A 4-es:

1.hely: Balogh-Becsák-Goldschmidt-Sugta (Baj KSE) 85,40->67,625

 

Junior lány 1-es:

3.hely: Szecsődi Evelin (Baj KSE) 70,70->58,005

 

Junior lány 2-es:

1.hely: Balogh Vivien/Szecsődi Evelin (Baj KSE) 65,10->51,110

 

Junor fiú 1-es:

2.hely: Varga Csaba (Romhány) 146,00->104,155

5.hely: Varga Marcell (Romhány) 103,10->65,495

 

Női 1-es:

3.hely: Zagyvai Anita (Romhány) 102,70->70,500

 

Férfi 1-es:

2.hely: Schön Martin (Bokod) 157,60->115,055