Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2016.03.19. OB/Európa Kupa, Baj

2016.03.22
XXI. Nyílt Teremkerékpár Országos Bajnokság (Kelet-Európai Kupa, Európa Kupa) végeredményei, 2016.03.19. Baj
         
1-es iskolás lány D. / 1er Schülerinnen D.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Varga Zsóka SKC Kolarovo 13,50 12,22
         
1-es iskolás lány C. / 1er Schülerinnen C.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Pokornyi Rebeka Baj KSE 40,70 39,60
2 . Decsi Anna SKC Kolarovo 37,30 25,30
3 . Ördög Noémi Baj KSE 33,00 23,09
4 . Tarjáni Nóra Baj KSE 27,30 22,30
5 . Molnár Kinga SKC Kolarovo 24,60 20,26
6 . Varga Lili SKC Kolarovo 24,60 13,21
         
  Magyar Bajnok: Pokornyi Rebeka    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
1-es iskolás fiú C. / 1er Schülerinnen C.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Csóti Tamás Bokodi SE 29,30 26,85
2. Jonathan Elvers VfH Worms 28,60 23,14
         
  Magyar Bajnok: Csóti Tamás    
  Edzője: Szűcsné Vida Edit    
         
2-es iskolás lány C. / 2er Schülerinnen C.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Tarjáni-Ördög Baj KSE 12,00 0,00
         
  Magyar Bajnok: Tarjáni Nóra-Ördög Noémi    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
4-es iskolás lány C. / 4er Schülerinnen C.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Tarjáni-Ördög-Baraté-Szmotis Baj KSE 11,70 0,00
         
  Magyar Bajnok: Tarjáni-Ördög-Baraté-Szmotis    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
1-es iskolás lány B. / 1er Schülerinnen B.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Kolok Réka Baj KSE 53,90 51,45
2 . Flórián Kata Baj KSE 54,00 47,63
3 . Hinger Veronika RMTK SE 36,20 32,79
4 . Balogh Nóra Baj KSE 35,50 31,08
5 . Hlacsok Petra RMTK SE 32,60 26,47
6 . Beigelbeck Kitti Baj KSE 24,40 22,24
7 . Horváth Veronika Bokodi SE 28,90 21,22
8 . Baraté Alexandra Baj KSE 16,80 15,73
9 . Ullmann Fanni Baj KSE 16,50 10,26
10 . Szmotis Júlia Baj KSE 12,50 9,09
         
  Magyar Bajnok: Kolok Réka    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
1-es iskolás fiú B. / 1er Schüler B.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Lam Pak Yuen CAHK 62,10 47,24
2 . Lee Man Yui CAHK 50,10 45,96
3 . Stvorecz Botond RMTK SE 46,30 40,29
4 . Csok Adam Nagybereg 42,00 33,08
5 . Julian Krückl VfH Worms 36,80 32,74
6 . Marosi Áron Bokodi SE 25,40 22,56
7 . Rónavölgyi-Varga Marcell Baj KSE 20,20 15,94
8 . Hajduk Olivér RMTK SE 16,40 15,63
         
  Magyar Bajnok: Stvorecz Botond    
  Edzője: Kovács Balázs    
         
2-es iskolás lány B. / 2er Schülerinnen B.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Flórián Kata- Kolok Réka Baj KSE 32,00 26,70
2 . Hlinger-Hlacsok RMTK SE 11,50 8,33
         
  Magyar Bajnok: Flórián Kata-Kolok Réka    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
2-es iskolás fiú B. / 2er Schüler B.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Pokornyi-Rónavölgyi Baj KSE 13,90 11,89
         
  Magyar Bajnok:  Pokornyi - Rónavölgyi    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
4-es iskolás lány B. / 4er Schülerinnen B.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Flórián-Kolok-Pokornyi-Balogh Baj KSE 21,60 13,51
         
  Magyar Bajnok:  Flórián-Kolok-Pokornyi-Balogh    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
         
1-es iskolás lány A. / 1er Schülerinnen A.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Stein Emma RV Adler 1901 Neuwerk 81,10 65,33
2 . Sági Alexandra RMTK SE 54,50 44,43
3 . Ollé Edina SKC Kolarovo 39,80 35,22
4 . Fordos Nikoleta SKC Kolarovo 48,40 34,55
5 . Kravecz Nóra Bokodi SE 61,80 31,01
6 . Somlyai Dorina RMTK SE 42,80 29,02
         
  Magyar Bajnok: Sági Alexandra    
  Edzője: Kovács Balázs    
         
1-es iskolás fiú A. / 1er Schüler A.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Hee Sebastian Nagybereg 54,10 41,39
2 . Fehér Alex RMTK SE 35,30 28,31
3 . Molnár Kristóf Bokodi SE 36,60 23,86
         
  Magyar Bajnok: Fehér Alex    
  Edzője: Kovács Balázs    
         
2-es iskolás lány A. / 2er Schülerinnen A.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Balogh Nóra-Baraté Alexandra Baj KSE 14,60 13,65
         
  Magyar Bajnok: Balogh Nóra-Baraté Alexandra    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
2-es iskolás fiú A. / 2er Schüler A.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Hee Sebastian-Csok Adam Nagybereg 20,30 13,66
         
4-es iskolás lány A. / 4er  Schülerinnen A.      
  név klub induló pont elért pont
1 . Mihalics-Zsibrita-Kulich-Rákocza SKC Kolarovo 93,70 57,12
         
1-es junior lány / 1er Juniorinnen       
  név klub induló pont elért pont
1 . Hugyecz Zsófia RMTK SE 106,80 84,35
2 . Kaliczka Panna RMTK SE 88,30 77,71
3 . Nagy Lina RMTK SE 85,30 62,14
4 . Siklingova Aneta TJ Stavebni 81,90 59,05
5 . Zán-Fábián Panna Klára Nagybereg 73,50 56,33
6 . Zsibrita Natália SKC Kolarovo 65,60 52,67
7 . Rákocza Dóra SKC Kolarovo 60,20 52,26
8 . Bagyinszki Lili RMTK SE 57,60 51,39
9 . Kulich Eszter SKC Kolarovo 57,70 51,20
10 . Mihalics Panna SKC Kolarovo 58,30 44,97
11 . Vosicková Michaela TJ Stavebni 55,70 41,46
12 . Florová Alena TJ Stavebni 62,30 39,32
13 . Balogh Anett Baj KSE 42,00 36,77
         
  Magyar Bajnok: Hugyecz Zsófia    
  Edzője: Kovács Balázs    
         
1-es junior fiú / 1er Junioren      
  név klub induló pont elért pont
1 . Ondrej Hanzlicek Policie Kometa Brno 131,10 110,16
2 . Kouril Martin TJ Stavebni 105,90 96,98
3 . Vrána Jaroslav TJ Stavebni 103,40 84,80
4 . Bozsó Bence RMTK SE 82,30 73,29
5 . Kovács János Nagybereg 98,80 64,79
6 . Kripner Jan TJ Pankrac Praha 68,10 63,21
7 . Pethő Mihály Bokodi SE 71,30 62,49
8 . Szarka Tibor István Nagybereg 99,00 61,41
9 . Burjánek Jan TJ Stavebni 75,50 52,66
10 . Zagyvai Balázs RMTK SE 78,30 49,66
         
  Magyar Bajnok: Bozsó Bence    
  Edzője: Kovács Balázs    
         
2-es junior lány / 2er Juniorinnen      
  név klub induló pont elért pont
1 . Dietz-Landua VfH Worms 59,80 44,35
2 . Baranyai-Oláh Baj KSE 43,80 39,27
3 . Kulich-Rákocza SKC Kolarovo 52,90 36,54
4 . Sugta-Balogh Baj KSE 44,10 34,81
5 . Vsicková-Florová TJ Stavebni 34,70 27,05
         
  Magyar Bajnok: Baranyai Júlia-Oláh Viktória    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
2-es junior fiú / 2er Junioren      
  név klub induló pont elért pont
1 . Kovacs János-Szarka Tibor Nagybereg 67,80 37,79
2 . Kravecz Nóra-Pethő Mihály Bokodi SE 49,30 24,31
         
  Magyar Bajnok: Kravecz Nóra-Pethő Mihály    
  Edzője: Szűcsné Vida Edit    
         
4-es junior lány / 4er Juniorinnen       
  név klub induló pont elért pont
1 . Glofák-Molnár-Domin-Nagy SKC-Kolárovó 179,60 148,70
2 . Schön-Seibel-Neurohr-Kilian VfH Worms 119,30 101,82
3 . Oláh-Balogh-Baranyai-Sugta Baj KSE 81,60 44,69
         
  Magyar Bajnok: Oláh-Balogh-Baranyai-Sugta    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
1-es felnőtt nő / 1-er Frauen      
  név klub induló pont elért pont
1 . Nicole Frybortova SKC Kolarovo 181,40 173,18
2 . Pribylová Adéla TJ Stavebni 138,60 108,70
3 . von Querfurth Sarah RV Adler 1901 Neuwerk 160,00 107,43
4 . Kripnerová Veronika Tj Pankrac Praha 91,50 69,49
5 . Sugta Julianna Baj KSE 67,00 59,56
         
  Magyar Bajnok: Sugta Julianna    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
1-es felnőtt férfi / 1-er Manner      
  név klub induló pont elért pont
1 . Yannick Martens VMC Hombrechtikon 200,80 172,63
2 . Schön Martin Bokodi SE 173,30 134,38
3 . Varga Marcell RMTK SE 129,70 116,44
4 . Varga Csaba RMTK SE 170,00 114,29
5 . Hee Kristian Nagybereg 118,10 83,11
         
  Magyar Bajnok: Schön Martin    
  Edzője: Szűcsné Vida Edit    
         
2-es felnőtt nő / 2er Frauen      
  név klub induló pont elért pont
1 . Balogh Boglárka-Becsák Alexandra Baj KSE 81,90 68,80
         
  Magyar Bajnok: Balogh Boglárka-Becsák Alexandra    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
2-es felnőtt férfi / 2er Manner Offen      
  név klub induló pont elért pont
1. Kaliczka-Kaliczka RMTK SE 89,00 77,69
2. Varga-Hugyecz RMTK SE 81,20 75,19
3. Dévényi-Hlacsok RMTK SE 106,10 74,04
4. Prybilová-Vrana TJ Stavebni 87,40 73,35
5. Kripnerová-Kripner TJ Pankrac Praha 65,00 53,60
         
  Magyar Bajnok: Kaliczka Bence - Kaliczka Panna    
  Edzője: Kovács Balázs    
         
4-es felnőtt nő / 4er Frauen      
  név klub induló pont elért pont
1. Molnár-Glofák-Szabó-Vincze SKC Kolarovo 194,40 170,11
2. Balogh-Becsák-Sugta-Szakály Baj KSE 170,50 124,75
         
  Magyar Bajnok: Balogh-Becsák-Sugta-Szakály    
  Edzője: Nagy Györgyi    
         
4-es egykerekű junior lány / 4er Einradfahren Juniorinnen    
  név klub induló pont elért pont
1 . Schön-Seibert-Seibel-Neurohr VfH Worms 139,10 123,08